Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech A-38
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
De Inter-Tech A-38 is een compacte CPU-luchtkoeler ontworpen voor AMD-processors met socket SP3, TR4 en sTRX4. Het systeem beschikt over één 60 mm ventilator en bereikt een maximale geluidsproductie van 59,8 dB. Met een hoogte van 79 mm is deze koeler geschikt voor behuizingen met beperkte ruimte. De A-38 biedt een evenwichtige combinatie van koelprestaties en geluidscontrole, ideaal voor gebruikers die compactheid en stilte waarderen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Socket | SP3, TR4, sTRX4 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 60 mm |
| Geluidsproductie max | 59.8 dB |
| Hoogte | 79 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
| EAN | 4260455647175 |
| Vendorcode | 88885560 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✖︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 11000 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 2300 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal snelheden | 3 |
| Geluidsproductie max | 59.8 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 25,8 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 58 CFM |
| Luchtdruk | 28.80 mm/H2O |
| Minimum luchtdruk | 1,48 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 11,91 cfm |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | SP3, sTRX4, TR4 |
| Grootte fan 1 | 60 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Radiator materiaal | Aluminium |
| Soort | Koeler |
| Type lager | Kogellager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 0,84 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 18 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 119 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Gewicht | 450 gram |
| Hoogte | 79 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 60 x 60 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | 4-pin |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 2300 ~ 11.000 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260455647175 |
| Vendorcode | 88885560 |
| Artikelnr | 1000799 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



