Je bent nog niet ingelogd
Xilence M704
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Xilence M704 is een compacte CPU-luchtkoeler met een uitgekiende aluminium constructie. Deze koeler is compatibel met een breed scala aan processorsockets, waaronder Intel LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA1851, LGA2011, LGA2066 en AMD AM4 en AM5. De koeler wordt geleverd met één 120mm ventilator die maximaal 32,5 dB geluid produceert. Met een hoogte van 160 mm biedt deze koeler een goed evenwicht tussen prestatie en ruimtebesparend ontwerp, wat hem geschikt maakt voor verschillende kastypen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Xilence |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2011, 2066, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 32.5 dB |
| Hoogte | 160 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2018 |
| EAN | 4044953501340 |
| Vendorcode | M704 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 1600 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 700 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Aantal warmte pijpen | 4 |
| Geluidsproductie max | 32.5 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 18 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 70 CFM |
| Materiaal vinnen | Aluminium |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2011, 2066, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Rood, Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort | Koeler |
| Type lager | Hydraulisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Gewicht | 426 gram |
| Hoogte | 160 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 700 ~ 1600 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | AMD A, Intel® Celeron®, Intel® CoreTM i3, Intel® CoreTM i5, Intel® CoreTM i7, Intel® Pentium® |
| TDP (max) | 190 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4044953501340 |
| Vendorcode | M704 |
| Artikelnr | 1009970 |
| Merk | Xilence |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



