Je bent nog niet ingelogd
Dynatron A26
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
1x
De Dynatron A26 is een compacte luchtkoeler speciaal ontworpen voor AMD Threadripper processors. Met een hoogte van 65 mm past het koellichaam elegant in de meeste behuizingen. De koeler beschikt over een 60 mm fan en biedt ondersteuning voor de sockets TR4, sTRX4 en sWRX8. Het aluminium ontwerp zorgt voor efficiënte warmteafvoer, terwijl de maximale geluidsproductie van 53 dB een balans biedt tussen prestatie en comfort. Dit is een geschikt alternatief voor standaardkoeling bij gematigde werklasten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Dynatron |
| Socket | TR4, sTRX4, sWRX8 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 60 mm |
| Geluidsproductie max | 53.0 dB |
| Hoogte | 65 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Verkrijgbaar sinds | September 2018 |
| EAN | 855700001556 |
| Vendorcode | A26 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 8000 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 1600 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 53.0 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 18 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 44 CFM |
| Materiaal vinnen | Aluminium |
| Luchtdruk | 19.04 mm/H2O |
| Minimum luchtdruk | 0,76 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 8,85 cfm |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | sTRX4, sWRX8, TR4 |
| Grootte fan 1 | 60 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort | Koeler |
| Type lager | Kogellager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik (typisch) | 7,2 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 79 mm |
| Diepte | 119 mm |
| Gewicht | 450 gram |
| Hoogte | 65 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 60 x 25 x 60 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 1600 ~ 8000 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | AMD EPYC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 855700001556 |
| Vendorcode | A26 |
| Artikelnr | 1014545 |
| Merk | Dynatron |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



