Je bent nog niet ingelogd
Dynatron B5
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Dynatron B5 is een compacte luchtkoeler ontworpen voor processors op socket 3647. Met een hoogte van 80 mm past deze koeler in de meeste behuizingen. De koeler beschikt over een enkel 60 mm fan dat een maximale geluidsproductie van 50 dB produceert. Het aluminium- en koperen constructie zorgt voor efficiënte warmteafvoer. Deze koeler biedt een praktische oplossing voor CPU-koeling in systemen met beperkte ruimte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Dynatron |
| Socket | 3647 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 60 mm |
| Geluidsproductie max | 50.0 dB |
| Hoogte | 80 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Verkrijgbaar sinds | September 2018 |
| EAN | 855700016031 |
| Vendorcode | B5 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 7000 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 200 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Geluidsproductie max | 50.0 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 16 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 41 CFM |
| Materiaal vinnen | Aluminium |
| Luchtdruk | 14.58 mm/H2O |
| Minimum luchtdruk | 0,58 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 8,12 cfm |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | 3647 |
| Grootte fan 1 | 60 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Soort | Koeler |
| Type lager | Kogellager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik (typisch) | 5,4 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 66 mm |
| Diepte | 108 mm |
| Gewicht | 470 gram |
| Hoogte | 80 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 60 x 25 x 60 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 1400 ~ 7000 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 205 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 855700016031 |
| Vendorcode | B5 |
| Artikelnr | 1014548 |
| Merk | Dynatron |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



