Je bent nog niet ingelogd
Akasa Soho H4
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
3x
De Akasa Soho H4 is een compacte luchtkoeler ontworpen voor efficiënte CPU-koeling. Met een hoogte van slechts 120 mm past deze koeler in vrijwel elke behuizing. De koeler wordt geleverd met één 120 mm fan en ondersteunt een breed scala aan sockets, waaronder Intel LGA 1150, 1151, 1155, 1156, 2011 en 2066, evenals AMD AM4 en AM5. Het aluminium ontwerp met LED-verlichting biedt zowel prestatie als visuele aantrekkingskracht. Met een maximale geluidsproductie van 31,8 dB werkt deze koeler relatief stil.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Akasa |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 2011, 2066, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 31.8 dB |
| Hoogte | 120 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
| EAN | 4710679550619 |
| Vendorcode | AK-CC4018EP01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Basis plaat materiaal | Koper |
| Rotatiesnelheid ( max) | 2000 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 31.8 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 14,2 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 53 CFM |
| Luchtdruk | 1.75 mm/H2O |
| Mean time between failures (MTBF) | 40000 uur |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 2011, 2066, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Radiator materiaal | Aluminium |
| Soort | Koeler |
| Type lager | Hydraulisch |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,13 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 157 mm |
| Diepte | 96 mm |
| Gewicht | 730 gram |
| Hoogte | 120 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 500 ~ 2000 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal RGB-poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 185 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679550619 |
| Vendorcode | AK-CC4018EP01 |
| Artikelnr | 1023036 |
| Merk | Akasa |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



