Je bent nog niet ingelogd
Xilence XC056
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Xilence XC056 is een efficiënte CPU-luchtkoeler ontworpen voor brede socketcompatibiliteit. Met één 120 mm ventilator bereikt deze koeler een maximale geluidsproductie van slechts 30,2 dB, wat zorgt voor stille werking. Het compacte ontwerp met een hoogte van 160 mm past in de meeste computerbehuizingen. De koeler is vervaardigd van aluminium en koper voor optimale warmteafvoer. Met ondersteuning voor Intel en AMD-sockets biedt de XC056 flexibiliteit voor verschillende systemen. De ingebouwde LED-verlichting voegt een visueel element toe aan uw installatie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Xilence |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2066, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 30.2 dB |
| Hoogte | 160 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2021 |
| EAN | 4044953503023 |
| Vendorcode | XC056 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 1500 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 30.2 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 18 dB |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2066, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Soort | Koeler |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 75 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Gewicht | 426 gram |
| Hoogte | 160 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 500 ~ 1500 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 180 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4044953503023 |
| Vendorcode | XC056 |
| Artikelnr | 1031608 |
| Merk | Xilence |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



