Je bent nog niet ingelogd
Akasa AK-CC7124EP01 Luchtkoeler
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De Akasa AK-CC7124EP01 is een compacte CPU-luchtkoeler met een hoogte van slechts 23,5 mm, ideaal voor beperkte installatiepace. Deze koeler is voorzien van één 75mm-ventilator die maximaal 30,8 dB geluid produceert. Met zijn aluminium en koperen constructie biedt het product efficiënte warmteafvoer. De koeler ondersteunt meerdere Intel-sockets, waaronder 775, 1150, 1151, 1155, 1156 en 1200, waardoor het compatibel is met diverse processoren uit verschillende generaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Akasa |
| Socket | 775, 1150, 1151, 1155, 1156, 1200 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 75 mm |
| Geluidsproductie max | 30.8 dB |
| Hoogte | 23.5 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2019 |
| EAN | 4710614535657 |
| Vendorcode | AK-CC7124EP01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 3000 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 600 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 30.8 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 23 CFM |
| Luchtdruk | 1.81 mm/H2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 775 |
| Grootte fan 1 | 75 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Soort | Koeler |
| Type lager | Glijlager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,19 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 85.2 mm |
| Diepte | 87.2 mm |
| Gewicht | 192 gram |
| Hoogte | 23.5 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 75 x 75 x 10 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 600 ~ 3000 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | Intel® CoreTM2 Duo, Intel® CoreTM i3 |
| TDP (max) | 65 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710614535657 |
| Vendorcode | AK-CC7124EP01 |
| Artikelnr | 1032689 |
| Merk | Akasa |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



