Je bent nog niet ingelogd
ARCTIC Alpine 17
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
14x
De ARCTIC Alpine 17 is een compacte luchtkoeler speciaal ontworpen voor Intel socket 1700 en 1851 processors. Met een hoogte van slechts 77 mm past deze koeler in vrijwel elke computerbehuizing. De koeler beschikt over een enkele 92 mm fan die zeer stil werkt met een maximaal geluidsniveau van 14 dB. Het aluminium construccie zorgt voor efficiënte warmteafvoer. De Alpine 17 is een praktische keuze voor gebruikers die zoeken naar een stille en ruimtebesparende CPU-koeloplossing zonder compromissen op koelcapaciteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ARCTIC |
| Socket | 1700, 1851 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 92 mm |
| Geluidsproductie max | 14.0 dB |
| Hoogte | 77 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Verkrijgbaar sinds | April 2022 |
| EAN | 4895213703895 |
| Vendorcode | ACALP00040A |
| Garantie | 72 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
72 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 2000 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 100 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau | 0,3 sone |
| Geluidsproductie max | 14.0 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Socket | 1700, 1851 |
| Grootte fan 1 | 92 mm |
| Ventilatorlagertechnologie | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Radiator materiaal | Aluminium |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| RGB Interface | Geen (RGB Niet Aanpasbaar) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 0,72 W |
| Nominale netspanning | 0,06 A |
| Spanning | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 95 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Gewicht | 288 gram |
| Hoogte | 77 mm |
| Radiator hoogte | 3,27 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Snoerlengte | 0,2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 100 ~ 2000 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 95 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4895213703895 |
| Vendorcode | ACALP00040A |
| Artikelnr | 1050252 |
| Merk | ARCTIC |
| Garantie | 72 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



