Je bent nog niet ingelogd
Antec A400i
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
8x
De Antec A400i is een compacte luchtkoeler voor CPU's met brede socketcompatibiliteit. Met een hoogte van 155 mm past het ontwerp in de meeste behuizingen. De koeler beschikt over een 120 mm fan die maximaal 36 dB lawaai produceert, wat relatief stil is. Het aluminium ontwerp zorgt voor efficiënte warmteafleiding. De koeler ondersteunt Intel-sockets van 1150 tot 1700 en AMD-sockets inclusief AM4 en FM2+. LED-verlichting voegt een visueel element toe. Dit is een veelzijdige koeloplossing voor diverse huidige en oudere processorplatformen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Antec |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1366, 1700, 2011, AM2, AM2+, AM3, AM3+, AM4, FM1, FM2, FM2+ |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 36.0 dB |
| Hoogte | 155 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2022 |
| EAN | 761345109130 |
| Vendorcode | 0-761345-10913-0 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 1800 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 800 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 36.0 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 20 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 72 CFM |
| Luchtdruk | 2.10 mm/H2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1366, 1700, 2011, AM2, AM2+, AM3, AM3+, AM4, FM1, FM2, FM2+ |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Bruin, Zilver, Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Radiator materiaal | Aluminium |
| Soort | Luchtkoeler |
| RGB Interface | RGB (4 pins) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,16 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 76 mm |
| Diepte | 128 mm |
| Hoogte | 155 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Chipset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 800 ~ 1800 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 150 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 761345109130 |
| Vendorcode | 0-761345-10913-0 |
| Artikelnr | 1055194 |
| Merk | Antec |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯




