Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech Q-3
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Inter-Tech Q-3 is een compacte luchtkoeler specifiek ontworpen voor moderne Intel-processoren. Met een hoogte van slechts 28 mm is deze koeler uiterst geschikt voor installaties met beperkte ruimte. De uitrusting bevat één 80 mm ventilator die zorgt voor effectieve warmteafvoer. Het maximale geluidsniveau bedraagt 59,1 dB, wat resulteert in relatief stille werking. De Q-3 is compatibel met de sockets 1700 en 1851, waardoor deze een praktische oplossing biedt voor diverse huishoudelijke en kantoor-omgevingen met een focus op stilte en compactheid.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Socket | 1700, 1851 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 80 mm |
| Geluidsproductie max | 59.1 dB |
| Hoogte | 28 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
| EAN | 4260455647724 |
| Vendorcode | 88885583 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Basis plaat materiaal | Koper |
| Fan snelheid (max) | 7000 RPM |
| Fan snelheid (min) | 1000 RPM |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 59,14 dB |
| Geluidsniveau ventilatie (min) | 21,5 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan dikheid | 1,5 cm |
| Geluidsproductie max | 59.1 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 22 CFM |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Socket | 1700, 1851 |
| Ventilator 2 maximale luchtdruk | 74,18 mmH2O |
| Grootte fan 1 | 80 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Soort | Koelplaat/radiatoren |
| Type lager | Kogellager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan voltage | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 90 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Gewicht | 444 gram |
| Hoogte | 28 mm |
| Radiator breedte | 9 cm |
| Radiator diepte | 9 cm |
| Radiator hoogte | 2,8 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 1000 ~ 7000 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 125 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260455647724 |
| Vendorcode | 88885583 |
| Artikelnr | 1055913 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



