Je bent nog niet ingelogd
Akasa AK-CC6603EP01 Luchtkoeler
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
De Akasa AK-CC6603EP01 is een compacte luchtkoeler speciaal ontworpen voor Intel-processoren op socket 1700 en 1851. Met een hoogte van slechts 59,2 mm past deze koeler in vrijwel elke computerbehuizing. De koeler beschikt over een aluminium koellichaam en wordt geleverd met één 95mm-fan die geoptimaliseerd is voor efficiënte warmteafvoer. Met een maximaal geluidsniveau van 36,6 dB blijft de koeler relatief stil tijdens bedrijf, wat de Akasa AK-CC6603EP01 geschikt maakt voor gebruikers die waarde hechten aan een stille werkplek.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Akasa |
| Socket | 1700, 1851 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 95 mm |
| Geluidsproductie max | 36.6 dB |
| Hoogte | 59.2 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
| EAN | 4710679551739 |
| Vendorcode | AK-CC6603EP01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 3000 RPM |
| Fan snelheid (min) | 600 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan dikheid | 2,5 cm |
| Geluidsproductie max | 36.6 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 54 CFM |
| Luchtdruk | 4.87 mm/H2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | 1700, 1851 |
| Grootte fan 1 | 95 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort | Koelplaat/radiatoren |
| RGB Interface | Geen (RGB Niet Aanpasbaar) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,26 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 95 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Gewicht | 300 gram |
| Hoogte | 59.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 600 ~ 3000 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 77 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679551739 |
| Vendorcode | AK-CC6603EP01 |
| Artikelnr | 1057161 |
| Merk | Akasa |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



