Je bent nog niet ingelogd
Akasa AK-CC1109BP01 Luchtkoeler
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
2x
De Akasa AK-CC1109BP01 is een compacte luchtkoeler ontworpen voor AMD processors met AM4 en AM5 sockets. Deze koeler beschikt over één 60mm fan en bereikt een maximale geluidsproductie van 46 dB. Met een lage bouwhogte van slechts 27,6 mm is de koeler ideaal voor beperkte ruimtes en systemen met lage CPU-temperaturen. Het koperen bouwmateriaal zorgt voor effectieve warmtegeleiding. De combinatie van compacte afmetingen en gematigde geluidsniveaus maakt deze koeler geschikt voor algemene toepassingen en kleinere installaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Akasa |
| Socket | AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 60 mm |
| Geluidsproductie max | 46.0 dB |
| Hoogte | 27.6 mm |
| Materiaal | Koper |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2022 |
| EAN | 4710679551326 |
| Vendorcode | AK-CC1109BP01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 5500 RPM |
| Fan snelheid (min) | 1200 RPM |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 45,99 dB |
| Geluidsniveau ventilatie (min) | 18 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 46.0 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 12 CFM |
| Luchtdruk | 20.66 mm/H2O |
| Mean time between failures (MTBF) | 80000 uur |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Socket | AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 60 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Bruin, Zwart |
| Materiaal | Koper |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Dubbele kogellager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan voltage | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 104 mm |
| Diepte | 75.9 mm |
| Gewicht | 367 gram |
| Hoogte | 27.6 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 77 x 75 x 27,6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 1200 ~ 5500 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | |
| TDP (max) | 75 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679551326 |
| Vendorcode | AK-CC1109BP01 |
| Artikelnr | 1059975 |
| Merk | Akasa |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



