Je bent nog niet ingelogd
Akasa AK-CC7401BP01 Luchtkoeler
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
De Akasa AK-CC7401BP01 is een compacte CPU luchtkoeler ontworpen voor veelzijdige compatibiliteit. Deze koeler ondersteunt meerdere processorsockets waaronder Intel 775, 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700 en 1851. Met een zeer lage bouwhoogte van slechts 30,5 millimeter past deze koeler uitstekend in compacte behuizingen en onder lage RAM-modules. De koeler wordt geleverd met een enkele 75 millimeter ventilator die een maximaal geluidsniveau van 46 decibel produceert. Dankzij het stille design en compacte afmetingen is dit een praktische keuze voor gebruikers die zowel ruimteefficiëntie als geluidsreductie waarderen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Akasa |
| Socket | 775, 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 75 mm |
| Geluidsproductie max | 46.0 dB |
| Hoogte | 30.5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2022 |
| EAN | 4710679552019 |
| Vendorcode | AK-CC7401BP01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 5500 RPM |
| Fan snelheid (min) | 1200 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 46.0 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 18 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 12 CFM |
| Luchtdruk | 28.00 mm/H2O |
| Minimum luchtdruk | 20,66 mmH2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 775 |
| Grootte fan 1 | 75 mm |
| Ventilatorlagertechnologie | Dubbele kogellager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Radiator materiaal | Koper |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Dubbele kogellager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan voltage | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 88 mm |
| Diepte | 87 mm |
| Gewicht | 447 gram |
| Hoogte | 30.5 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 77 x 75 x 15 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CPU-houder | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Productlevensduur | 80000 uur |
| Fan Snelheid | 1200 ~ 5500 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 95 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679552019 |
| Vendorcode | AK-CC7401BP01 |
| Artikelnr | 1059976 |
| Merk | Akasa |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



