Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech A-18
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Inter-Tech A-18 is een compacte luchtkoeler speciaal ontworpen voor AM4-processoren. Met een ingebouwde 70mm ventilator bereikt deze koeler een maximaal geluidsniveau van 53,8 dB, wat voor stabiele werking zorgt zonder overmatige geluidshinder. Het ontwerp met koperen basis belooft efficiënte warmteoverdracht. Door de lage bouwhogte van slechts 27,5 mm past deze koeler in veel compacte kastten. De A-18 biedt een praktische oplossing voor standaard koelingsbehoeften bij AMD Ryzen-processors.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Socket | AM4 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 70 mm |
| Geluidsproductie max | 53.8 dB |
| Hoogte | 27.5 mm |
| Materiaal | Koper |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
| EAN | 855700001532 |
| Vendorcode | 88885419 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 6000 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 1100 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 53.8 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 19,1 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 14 CFM |
| Luchtdruk | 50.46 mm/H2O |
| Minimum luchtdruk | 1,25 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 2,5 cfm |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | AM4 |
| Grootte fan 1 | 70 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Bruin, Grijs |
| Materiaal | Koper |
| Radiator materiaal | Koper |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Kogellager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik (typisch) | 8,8 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 106 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Gewicht | 450 gram |
| Hoogte | 27.5 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 70 x 70 x 15 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Koelpasta | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 1000 ~ 6000 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 95 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 855700001532 |
| Vendorcode | 88885419 |
| Artikelnr | 1112420 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



