Je bent nog niet ingelogd
Jonsbo HP-400S
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Jonsbo HP-400S is een compacte CPU luchtkoeler met een hoogte van slechts 36,7 mm, ideaal voor beperkte ruimtes. Deze koeler beschikt over een enkele 90 mm fan en biedt ondersteuning voor diverse Intel en AMD sockets, waaronder 1150, 1151, 1155, 1156, 1700, 1851, AM4 en AM5. Met een maximale geluidsproductie van 34 dB werkt de koeler relatief stil. Het ontwerp combineert aluminium en koper materialen voor effectieve warmteafvoer, wat zorgt voor betrouwbare koelprestataties bij veelzijdig gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 90 mm |
| Geluidsproductie max | 34.0 dB |
| Hoogte | 36.7 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 6970620551968 |
| Vendorcode | HP400SBK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 2800 RPM |
| Fan snelheid (min) | 900 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 4 |
| Geluidsproductie max | 34.0 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 20,2 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 38 CFM |
| Minimum luchtstroom | 12,59 cfm |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 90 mm |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Hydraulisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,24 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 103 mm |
| Diepte | 92 mm |
| Gewicht | 350 gram |
| Hoogte | 36.7 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 90 x 90 x 15 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 900 ~ 2800 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 140 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6970620551968 |
| Vendorcode | HP400SBK |
| Artikelnr | 1113357 |
| Merk | Jonsbo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



