Je bent nog niet ingelogd
DeepCool AK620
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
178x
De DeepCool AK620 is een luchtkoeler voor CPU's met brede socketcompatibiliteit voor Intel en AMD-processors. De koeler beschikt over twee 120mm-fans die een maximaal geluidsniveau van 28 dB produceren. Met een hoogte van 160 mm past het systeem in de meeste computerkasten. De combinatie van aluminium en koperen onderdelen zorgt voor efficiënte warmteafvoer. Deze koeler is geschikt voor diverse socket-typen en biedt een balans tussen koelingsperformantie en stille werking.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1200, 1700, 1851, 2011, 2011-v3, 2066, AM2, AM2+, AM3, AM3+, AM4, AM5, FM1, FM2, FM2+ |
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 28.0 dB |
| Hoogte | 160 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
| EAN | 6933412727316 |
| Vendorcode | R-AK620-BKNNMT-G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 1850 RPM |
| Fan snelheid (min) | 500 RPM |
| Rotatiesnelheid ( max) | 1850 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 6 |
| Geluidsproductie max | 28.0 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 69 CFM |
| Luchtdruk | 2.20 mm/H2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1200, 1700, 1851, 2011, 2011-v3, 2066, AM2, AM2+, AM3, AM3+, AM4, AM5, FM1, FM2, FM2+ |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Ventilatorlagertechnologie | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Soort | Luchtkoeler |
| RGB Interface | Geen (RGB Niet Aanpasbaar) |
| Grootte fan 2 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,12 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 1,44 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 138 mm |
| Diepte | 129 mm |
| Gewicht | 1460 gram |
| Hoogte | 160 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Radiator breedte | 12,7 cm |
| Radiator diepte | 11 cm |
| Radiator hoogte | 15,7 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CPU-houder | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief thermisch pad | ✓︎ |
| Installatie instructie | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | Ventilator |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 500 ~ 1850 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 260 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412727316 |
| Vendorcode | R-AK620-BKNNMT-G |
| Artikelnr | 1117516 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯





