Je bent nog niet ingelogd
DeepCool ASSASSIN IV
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
96x
De DeepCool ASSASSIN IV is een krachtige luchtkoeler voor CPU's met brede socketcompatibiliteit. Dit model ondersteunt zowel Intel-sockets (1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2011, 2011-v3, 2066) als AMD AM4 en AM5. De koeler wordt geleverd met twee 120 mm-fans en bereikt een maximale geluidsproductie van 29,3 decibel. Met een hoogte van 164 millimeter past het ontwerp in de meeste computerkasten. Dit stille en veelzijdige koelsysteem biedt effectieve warmteafvoer voor diverse processors.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2011, 2011-v3, 2066, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 29.3 dB |
| Hoogte | 164 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2000 |
| EAN | 6933412728092 |
| Vendorcode | R-ASN4-BKNNMT-G |
| Garantie | 72 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
72 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 1700 RPM |
| Fan snelheid (min) | 500 RPM |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 29,3 dB |
| Geluidsniveau ventilatie (min) | 22,6 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 7 |
| Geluidsproductie max | 29.3 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 79 CFM |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2011, 2011-v3, 2066, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Ventilatorlagertechnologie | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Luchtkoeler |
| Grootte fan 2 | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,1 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 2,88 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 147 mm |
| Diepte | 144 mm |
| Gewicht | 1575 gram |
| Hoogte | 164 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 140 x 140 x 25 mm |
| Ventilator 2 afmetingen (BxDxH) | 120 x 120 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adapterframe inbegrepen | ✓︎ |
| CPU-houder | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 500 ~ 1350 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 280 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412728092 |
| Vendorcode | R-ASN4-BKNNMT-G |
| Artikelnr | 1117574 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 72 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2000 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



