Je bent nog niet ingelogd
Zalman CNPS13X Black
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
7x
De Zalman CNPS13X Black is een compacte luchtkoeler voor CPU's met ondersteuning voor diverse sockets waaronder Intel 1150-1851 en AMD AM4-AM5. De koeler beschikt over een 120mm fan die een maximale geluidsproductie van 29,7 dB produceert. Met een hoogte van 159 mm en constructie uit aluminium en koper biedt het een efficiënt koeloppervlak. De meegeleverde fan is voorzien van LED-verlichting voor een visueel aantrekkelijke behuizing. Dit model combineert prestatie met stille bedrijfsvoering voor gematigde tot middelmatige koelbehoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Zalman |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 29.7 dB |
| Hoogte | 159 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 8809213764233 |
| Vendorcode | CNPS13X BLACK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Basis plaat materiaal | Koper |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Fan snelheid (min) | 600 RPM |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 40000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 5 |
| Geluidsproductie max | 29.7 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 69 CFM |
| Luchtdruk | 2.01 mm/H2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Radiator materiaal | Aluminium |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Hydraulisch |
| RGB Interface | RGB (4 pins) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,28 A |
| Stroomverbruik ventilatie | 3,36 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 135 mm |
| Diepte | 79 mm |
| Gewicht | 810 gram |
| Hoogte | 159 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 26 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 600 ~ 2000 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 240 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8809213764233 |
| Vendorcode | CNPS13X BLACK |
| Artikelnr | 1117986 |
| Merk | Zalman |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



