Je bent nog niet ingelogd
DeepCool ASSASSIN 4S
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
49x
De DeepCool ASSASSIN 4S is een geavanceerde CPU-luchtkoeler geschikt voor diverse moderne sockets waaronder Intel 1150, 1151, 1155, 1700, 1851, 2011-v3, 2066 en AMD AM4, AM5. Het koelsysteem beschikt over een 140mm ventilator en bereikt een maximale geluidsproductie van 29 decibel, wat resulteert in stille bedrijfsomstandigheden. Met een hoogte van 164 millimeter past de koeler in de meeste computerkasten. Het ontwerp combineert effectieve warmteafvoer met geringe akoestische belasting, wat het geschikt maakt voor gamingers en professionele gebruikers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1700, 1851, 2011-v3, 2066, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 140 mm |
| Geluidsproductie max | 29.0 dB |
| Hoogte | 164 mm |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
| EAN | 6933412728696 |
| Vendorcode | R-ASN4S-BKGPMN-G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| Fan snelheid (min) | 500 RPM |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 29,3 dB |
| Geluidsniveau ventilatie (min) | 22,6 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 7 |
| Geluidsproductie max | 29.0 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 61 CFM |
| Luchtdruk | 3.76 mm/H2O |
| Minimum luchtdruk | 2,46 mmH2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1700, 1851, 2011-v3, 2066, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 140 mm |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,2 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 3,6 W |
| Stroomverbruik ventilatie | 2,4 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 147 mm |
| Diepte | 116 mm |
| Gewicht | 1380 gram |
| Hoogte | 164 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 140 x 140 x 25 mm |
| Radiator breedte | 11 cm |
| Radiator diepte | 14 cm |
| Radiator hoogte | 16 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adapterframe inbegrepen | ✓︎ |
| CPU-houder | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 500 ~ 1800 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 250 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412728696 |
| Vendorcode | R-ASN4S-BKGPMN-G |
| Artikelnr | 1119323 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




