Je bent nog niet ingelogd
Akasa Vegas Chroma iLG
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Akasa Vegas Chroma iLG is een compacte CPU-luchtkoeler ontworpen voor moderne Intel-processors. Met een maximale hoogte van slechts 29,9 millimeter past deze koeler in bijna elke computerbehuizing. De koeler beschikt over een enkele 80mm ventilator en is compatibel met de sockettypen 1700 en 1851. Construeerd uit aluminium, koper en kunststof biedt het product duurzaamheid. De ventilator werkt met maximaal 35 decibel, wat voor rustige systeemwerking zorgt. Bovendien is de koeler voorzien van LED-verlichting voor een aantrekkelijk uiterlijk in uw PC.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Akasa |
| Socket | 1700, 1851 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 80 mm |
| Geluidsproductie max | 35.0 dB |
| Hoogte | 29.9 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper, Kunststof |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| EAN | 4710679552569 |
| Vendorcode | AK-CC6615BP01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Aantal leds | 14 |
| Rotatiesnelheid ( max) | 3000 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 600 RPM |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 80000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Fan dikheid | 1,55 cm |
| Geluidsproductie max | 35.0 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 16 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 28 CFM |
| Luchtdruk | 1.81 mm/H2O |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | 1700, 1851 |
| Grootte fan 1 | 80 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Koper, Kunststof |
| Radiator materiaal | Aluminium |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Dubbele kogellager |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ledvoltage | 5 V |
| Nominale netspanning | 0,12 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 85.2 mm |
| Diepte | 87.2 mm |
| Gewicht | 250 gram |
| Hoogte | 29.9 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 74,5 x 74,5 x 15,5 mm |
| Radiator breedte | 8,72 cm |
| Radiator diepte | 8,52 cm |
| Radiator hoogte | 2,99 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Installatie instructie | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 600 ~ 3000 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 73 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679552569 |
| Vendorcode | AK-CC6615BP01 |
| Artikelnr | 1122994 |
| Merk | Akasa |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



