Je bent nog niet ingelogd
Akasa SOHO H7
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De Akasa SOHO H7 is een CPU-luchtkoeler ontworpen voor veelzijdige compatibiliteit met een groot aantal Intel en AMD sockels, waaronder de nieuwste generaties. De koeler wordt geleverd met twee 120mm fans en bereikt een maximale geluidsproductie van 31,8 dB voor stille werking. Met een hoogte van 158 mm past het apparaat in de meeste computerkasten. De constructie maakt gebruik van aluminium, koper en kunststof voor optimale warmteafvoer. Een LED-verlichting voegt een visueel element toe aan uw systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Akasa |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2011, 2066, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 31.8 dB |
| Hoogte | 158 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper, Kunststof |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| EAN | 4710679552361 |
| Vendorcode | AK-CC4026HP01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 2000 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 40000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Aantal warmte pijpen | 7 |
| Fan dikheid | 2,5 cm |
| Geluidsproductie max | 31.8 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 14,2 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 53 CFM |
| Luchtdruk | 1.75 mm/H2O |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2011, 2066, AM4, AM5 |
| Ventilator 2 geluidsniveau (hoge snelheid) | 31,8 dB |
| Ventilator 2 geluidsniveau (lage snelheid) | 14,2 dB |
| Ventilator 2 maximale luchtdruk | 1,75 mmH2O |
| Ventilator 2 maximale luchtstroom | 52,91 cfm |
| Ventilator 2 rotatiesnelheid (max) | 2000 RPM |
| Ventilator 2 rotatiesnelheid (min) | 500 RPM |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Koper, Kunststof |
| Radiator materiaal | Aluminium |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Keramische lager |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Grootte fan 2 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ledvoltage | 0,5 V |
| Nominale netspanning | 0,13 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 136.8 mm |
| Gewicht | 1190 gram |
| Hoogte | 158 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Radiator breedte | 13,7 cm |
| Radiator diepte | 12 cm |
| Radiator hoogte | 15,8 cm |
| Ventilator 2 afmetingen (BxDxH) | 120 x 120 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CPU-houder | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Installatie instructie | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 500 ~ 2000 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 250 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679552361 |
| Vendorcode | AK-CC4026HP01 |
| Artikelnr | 1122995 |
| Merk | Akasa |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



