Je bent nog niet ingelogd
ARCTIC Alpine 23
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
19x
De ARCTIC Alpine 23 is een compacte luchtkoeler voor AMD processors op AM4 en AM5 sockets. Met een hoogte van slechts 65 mm past deze koeler in vrijwel elke computerbehuizing. De koeler beschikt over een 90 mm ventilator en aluminium koelelement voor effectieve warmteafvoer. Met een maximale geluidsproductie van 22,5 dB werkt deze koeler zeer stil. Het ontwerp is eenvoudig en betrouwbaar, wat deze koeler geschikt maakt voor standaard toepassingen en compacte builds.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ARCTIC |
| Socket | AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 90 mm |
| Geluidsproductie max | 22.5 dB |
| Hoogte | 65 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Verkrijgbaar sinds | December 2020 |
| EAN | 4895213702829 |
| Vendorcode | ACALP00035A |
| Garantie | 72 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
72 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 2000 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 100 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau | 0,3 sone |
| Geluidsproductie max | 22.5 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Socket | AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 90 mm |
| Warmte pijpen diameter | 3,2 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Radiator materiaal | Aluminium |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,06 A |
| Spanning | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 98.6 mm |
| Diepte | 121 mm |
| Gewicht | 275 gram |
| Hoogte | 65 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 100 ~ 2000 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4895213702829 |
| Vendorcode | ACALP00035A |
| Artikelnr | 1128913 |
| Merk | ARCTIC |
| Garantie | 72 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
yan kam
Eerste review
Herzien: 28-01-2026
5 dagen in bezit
Makkelijk te installeren
Compact Makkelijk te installeren Mooi design
❮
❯
❮
❯



