Je bent nog niet ingelogd
Akasa AK-CC6308EP01 Luchtkoeler
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
De Akasa AK-CC6308EP01 is een compacte CPU-luchtkoeler ontworpen voor Intel-processors met sockets 1150, 1151, 1155, 1156 en 1200. Met slechts 31,8 mm hoogte past deze koeler in verschillende computerkasten zonder ruimteproblemen. De koeler is voorzien van een enkele 92 mm ventilator die warmte efficiënt afvoert. Bij maximale snelheid produceert de ventilator 37,6 decibel, wat een rustig werkend systeem mogelijk maakt. Deze oplossing biedt een evenwicht tussen koelcapaciteit en stille werking voor dagelijks computergebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Akasa |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 92 mm |
| Geluidsproductie max | 37.6 dB |
| Hoogte | 31.8 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2021 |
| EAN | 4710679559759 |
| Vendorcode | AK-CC6308EP01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 2800 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 800 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 11 |
| Geluidsproductie max | 37.6 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 36 CFM |
| Luchtdruk | 1.70 mm/H2O |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200 |
| Grootte fan 1 | 92 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Radiator materiaal | Aluminium |
| Soort | Montageplaat |
| Type lager | Glijlager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,2 A |
| Spanning | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 96 mm |
| Diepte | 96 mm |
| Gewicht | 184 gram |
| Hoogte | 31.8 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 96 x 96 x 16,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Chipset |
| Snoerlengte | 0,34 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 2800 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 65 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679559759 |
| Vendorcode | AK-CC6308EP01 |
| Artikelnr | 1130126 |
| Merk | Akasa |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten



