Je bent nog niet ingelogd
ARCTIC Alpine 23 CO
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
23x
De ARCTIC Alpine 23 CO is een compacte luchtkoeler ontworpen voor AMD-processors met AM4 en AM5-sockets. Met een ingebouwde 90mm-ventilator en een maximale geluidsontwikkeling van slechts 14 decibel biedt deze koeler stille en efficiënte koeling. De koeler heeft een bescheiden hoogte van 65 millimeter, wat compatibiliteit met verschillende behuizingen bevordert. Vervaardigd uit aluminium en kunststof, combineert het ontwerp lichtheid met duurzaamheid. Ideaal voor gebruikers die waarde hechten aan minimale geluidsproductie en ruimtebesparing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ARCTIC |
| Socket | AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 90 mm |
| Geluidsproductie max | 14.0 dB |
| Hoogte | 65 mm |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
| EAN | 4895213702836 |
| Vendorcode | ACALP00036A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 2700 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 200 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 5 |
| Geluidsniveau | 0,3 sone |
| Geluidsproductie max | 14.0 dB |
| Materiaal vinnen | Aluminium |
| Socket | AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 90 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Aantal vinnen | 50 |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Radiator materiaal | Aluminium |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Dubbele kogellager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,09 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 121 mm |
| Diepte | 98.6 mm |
| Gewicht | 276 gram |
| Hoogte | 65 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief thermisch pad | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 200 ~ 2700 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4895213702836 |
| Vendorcode | ACALP00036A |
| Artikelnr | 1143795 |
| Merk | ARCTIC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



