Je bent nog niet ingelogd
Dynatron A54
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Dynatron A54 is een compacte CPU-luchtkoeler van Inter Tech, speciaal ontworpen voor processoren met SP6 en sTR5 sockets. Met een hoogte van slechts 66 mm biedt deze koeler uitstekende compatibiliteit met diverse behuizingen. Het toestel is uitgerust met één 60 mm ventilator en gebruikmaakt van aluminium en kunststof materialen voor optimale warmteafvoer. Bij maximale werking produceert de koeler ongeveer 59,8 dB, wat zorgt voor een rustige bedrijfsomgeving. Een betrouwbare keuze voor efficiënte processorkoe
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Socket | SP6, sTR5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 60 mm |
| Geluidsproductie max | 59.8 dB |
| Hoogte | 66 mm |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| EAN | 784847024473 |
| Vendorcode | 88885645 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 11000 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 2300 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Fan dikheid | 2,5 cm |
| Geluidsproductie max | 59.8 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 25,8 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 58 CFM |
| Minimum luchtstroom | 11,91 cfm |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | SP6, sTR5 |
| Grootte fan 1 | 60 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Radiator materiaal | Aluminium |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Dubbele kogellager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 79 mm |
| Diepte | 119 mm |
| Gewicht | 455 gram |
| Hoogte | 66 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 60 x 60 x 25 mm |
| Radiator breedte | 11,9 cm |
| Radiator diepte | 7,9 cm |
| Radiator hoogte | 6,6 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 2300 ~ 11.000 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 350 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 784847024473 |
| Vendorcode | 88885645 |
| Artikelnr | 1146365 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



