Je bent nog niet ingelogd
Dynatron J5
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
De Dynatron J5 is een compacte luchtkoeler van Inter Tech, ontworpen voor Socket SP5-processors. Met een hoogte van slechts 27 mm biedt deze koeler een excellent evenwicht tussen koelprestatie en ruimtebesparend ontwerp. Het koelelement is vervaardigd uit koper voor optimale warmteafvoer. De meegeleverde 80 mm-fan werkt bij een maximaal geluidsniveau van 62,2 dB, wat zorgt voor stille werking. Deze CPU-koeler is ideaal voor gebruikers die een stillere en compacte koeloplossing zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Socket | SP5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 80 mm |
| Geluidsproductie max | 62.2 dB |
| Hoogte | 27 mm |
| Materiaal | Koper |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| EAN | 859300007901 |
| Vendorcode | 88885618 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 8600 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 2000 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 62.2 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 23,3 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 56 CFM |
| Luchtdruk | 89.90 mm/H2O |
| Minimum luchtdruk | 3,69 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 5,59 cfm |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Socket | SP5 |
| Grootte fan 1 | 80 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Bruin, Zwart |
| Materiaal | Koper |
| Radiator materiaal | Koper |
| Soort | Luchtkoeler |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 118 mm |
| Diepte | 92.4 mm |
| Gewicht | 576 gram |
| Hoogte | 27 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 80 x 80 x 13 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 2000 ~ 8600 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 260 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 859300007901 |
| Vendorcode | 88885618 |
| Artikelnr | 1147275 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



