Je bent nog niet ingelogd
DeepCool AG400 WH ARGB
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
16x
De DeepCool AG400 WH ARGB is een compacte CPU-luchtkoeler met een hoogtevan 154 mm, ontworpen voor brede processorcompatibiliteit. Het systeem beschikt over één 120 mm fan die maximaal 31,6 dB geluidsproductie kan bereiken. De koeler combineert een aluminium design met ARGB-verlichting voor visuele aanpassingspotentie. Deze koeler ondersteunt onder meer Intel- en AMD-sockets, waaronder de nieuwere 1200, 1700 en 1851 van Intel, evenals AM4 en AM5 van AMD, waardoor deze een veelzijdige oplossing biedt voor verschillende systemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 31.6 dB |
| Hoogte | 154 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 6933412729327 |
| Vendorcode | R-AG400-WHAMMN-GJD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 2310 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 450 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 4 |
| Geluidsproductie max | 31.6 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 76 CFM |
| Luchtdruk | 2.53 mm/H2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Hydraulisch |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,17 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Led-stroomverbruik (ventilator) | 3,2 W |
| Ledvoltage | 5 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 92 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Gewicht | 614 gram |
| Hoogte | 154 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 500 ~ 1800 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412729327 |
| Vendorcode | R-AG400-WHAMMN-GJD |
| Artikelnr | 1158614 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Fanlikker5000
Eerste review
Geschreven bij: DeepCool AG400 BK ARGB V2
Geplaatst: 25-05-2026
5 dagen in bezit
Geen goedkope troep
Ik kocht dit ding om mijn amd stock koeler te vervangen op mijn 5600g. Hij ging van 90+ granden naar ~65 graden dus voor 20 euro is het een hele goede koeler. rgb op de fan is beetje matig maar voor 20 euro best prima en op de koeler zelf is het best goed
❮
❯
❮
❯



