Je bent nog niet ingelogd
Jonsbo HP600 RGB White
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
7x
De Jonsbo HP600 RGB White is een compacte luchtkoeler voor CPU's met ondersteuning voor Intel-sockels 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700 en AMD AM4, AM5. De koeler is uitgerust met een 120 mm fan en bereikt een maximaal geluidsniveau van 37,2 dB. Met een hoogte van slechts 66 mm past de HP600 in veel computerkasten zonder ruimteproblemen. Het ontwerp combineert aluminium en koper materialen voor effectieve warmteafvoer. De koeler beschikt over RGB-verlichting, wat een kleurrijke uitstraling aan uw systeem toevoegt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 37.2 dB |
| Hoogte | 66 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| EAN | 6970620553757 |
| Vendorcode | HP-600 WHITE |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Back Plate | ✓︎ |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Geluidsproductie max | 37.2 dB |
| Fan Snelheid | 800 ~ 1800 RPM |
| Luchtverplaatsing (max) | 61.50 CFM |
| Luchtdruk | 1.71 mm/H2O |
| Hoogte | 66 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| EAN | 6970620553757 |
| Vendorcode | HP-600 WHITE |
| Artikelnr | 969469 |
| Merk | Jonsbo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



