Je bent nog niet ingelogd
be quiet! Dark Rock Pro 6
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De be quiet! Dark Rock Pro 6 is een geavanceerde CPU-luchtkoeler ontworpen voor uitstekende thermische prestaties. Met twee 135mm-fans en een hoogte van 169mm biedt deze koeler brede socketcompatibiliteit, waaronder Intel LGA1150 tot 1851 en AMD AM4/AM5. Het robuuste ontwerp combineert aluminium en koperen materialen voor optimale warmteafvoer. Met een maximale geluidsproductie van slechts 32,4 dB zorgt deze koeler voor stille werking. Perfect voor enthusiasten die kwaliteit en stilte waarderen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | be quiet! |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Grootte fan 1 | 135 mm |
| Geluidsproductie max | 32.4 dB |
| Hoogte | 169 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 4260052193938 |
| Vendorcode | BK048 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 2000 RPM |
| Duurzaamheidscertificaten | Triman |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 7 |
| Geluidsproductie max | 32.4 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 11,9 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 79.48 CFM |
| Materiaal vinnen | Aluminium |
| Luchtdruk | 2.25 mm/H2O |
| Mean time between failures (MTBF) | 300000 uur |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 135 mm |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, UKCA, UL, RCM, RoHS, WEEE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Radiator materiaal | Koper |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Grootte fan 2 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,15 A |
| Stroomverbruik ventilatie | 4,8 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 1340 gram |
| Hoogte | 169 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Radiator breedte | 14 cm |
| Radiator diepte | 12,2 cm |
| Radiator hoogte | 16,9 cm |
| Ventilator 2 afmetingen (BxDxH) | 135 x 135 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Chipset |
| Snoerlengte | 0,12 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Koelpasta | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 0 ~ 2000 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 300 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260052193938 |
| Vendorcode | BK048 |
| Artikelnr | 978100 |
| Merk | Be quiet! |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



