Je bent nog niet ingelogd
be quiet! Dark Rock 6
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De be quiet! Dark Rock 6 is een efficiënte CPU-luchtkoeler met één 135 mm ventilator, ontworpen voor brede processorcompatibiliteit. Met sockets voor Intel (1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851) en AMD (AM4, AM5) ondersteunt deze koeler vrijwel alle huidige processoren. De koeler werkt bijzonder stil met een maximale geluidsproductie van slechts 31,1 dB. Met een hoogte van 162 mm past hij goed in standaard computerbehuizingen. Het robuuste ontwerp combineert aluminium en koper voor optimale warmteafvoering, wat zorgt voor betrouwbare prestaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | be quiet! |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 135 mm |
| Geluidsproductie max | 31.1 dB |
| Hoogte | 162 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 4260052193143 |
| Vendorcode | BK046 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 2000 RPM |
| Duurzaamheidscertificaten | Triman |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 6 |
| Geluidsproductie max | 31.1 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 11,9 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 52.94 CFM |
| Materiaal vinnen | Aluminium |
| Luchtdruk | 2.48 mm/H2O |
| Mean time between failures (MTBF) | 300000 uur |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 135 mm |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, UKCA, UL, RCM, RoHS, WEEE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Radiator materiaal | Koper |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,16 A |
| Stroomverbruik ventilatie | 4,8 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 139 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Hoogte | 162 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 135 x 135 x 25 mm |
| Radiator breedte | 13,9 cm |
| Radiator diepte | 7,74 cm |
| Radiator hoogte | 16,2 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Chipset |
| Snoerlengte | 0,22 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Koelpasta | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 0 ~ 2000 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 220 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260052193143 |
| Vendorcode | BK046 |
| Artikelnr | 978101 |
| Merk | Be quiet! |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



