Je bent nog niet ingelogd
Noctua NH-U9 TR4-SP3
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De Noctua NH-U9 TR4-SP3 is een compacte luchtkoeler specifiek ontworpen voor AMD Threadripper en EPYC processors. Met twee 92mm fans en een hoogte van slechts 125mm biedt deze koeler een uitstekende balans tussen prestaties en ruimtebesparing. Het ontwerp met aluminium fins en koperen baseplaat zorgt voor efficiënte warmteafvoer. De maximale geluidsproductie van 22.8 dB garandeert stille bedrijfsvoering. Compatibel met SP3, TR4, sTRX4 en sWRX8 sockets, dit is een betrouwbare keuze voor geavanceerde processor cooling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Noctua |
| Socket | SP3, TR4, sTRX4, sWRX8 |
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Grootte fan 1 | 92 mm |
| Geluidsproductie max | 22.8 dB |
| Hoogte | 125 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper, Nikkel |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2017 |
| EAN | 9010018000122 |
| Vendorcode | NH-U9 TR4-SP3 |
| Garantie | 72 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
72 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 2000 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 400 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Geluidsproductie max | 22.8 dB |
| Geluidsniveau met LNA (max) | 16,3 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 46 CFM |
| Luchtstroom met LNA (max) | 62,6 m³/uur |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid met LNA (max) | 1550 RPM |
| Socket | SP3, sTRX4, sWRX8, TR4 |
| Grootte fan 1 | 92 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 150000 uur |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Bruin, Zilver |
| Materiaal | Aluminium, Koper, Nikkel |
| Soort | Koeler |
| Type lager | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Grootte fan 2 | 92 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 1,2 W |
| Spanning | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Gewicht | 855 gram |
| Heatsink afmetingen (B x D x H) | 125 x 71 x 95 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Koellichaam gewicht | 660 g |
| Maten ventilator (b x d x h) | 92 x 92 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adapter voor laag geluidsniveau (LNA) | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 400 ~ 2000 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | AMD Ryzen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 9010018000122 |
| Vendorcode | NH-U9 TR4-SP3 |
| Artikelnr | 999422 |
| Merk | Noctua |
| Garantie | 72 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




