Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Prisma AL-18 PWM Computer behuizing Ventilator 18 cm Zwart Wit 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
8x
De Fractal Design Prisma AL-18 PWM is een 180 mm computerbehuizingventilator in zwart-wit design. Deze ventilator biedt een maximale toerental van 1200 RPM met een luchtverplaatsing tot 146,80 CFM. Met PWM-besturing kunt u de ventilatorsnelheid nauwkeurig regelen. De geluidsproductie bedraagt maximaal 37,4 dB bij een luchtdruk van 2,50 mm/H2O. Voorzien van RGB-verlichting met 4-pins aansluiting voor systeemintegratie. Ideaal voor behuizingkoeling en RGB-synchronisatie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Fan Diameter | 180 mm |
| Fan snelheid (max) | 1200 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 146.80 CFM |
| Geluidsproductie max | 37.4 dB |
| Luchtdruk | 2.50 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | RGB (4 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Glijlager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,6 A |
| Spanning | 6 - 12 V |
| Stroom (max.) | 0,35 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Gewicht fan | 521 g |
| Hoogte | 180 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 12 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 1 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 146.80 CFM |
| Luchtdruk | 2.50 mm/H2O |
| RGB Interface | RGB (4 pins) |
| Fan Snelheid | 300 ~ 1200 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Geluidsproductie max | 37.4 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 14,9 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 90000 uur |
| Minimum luchtdruk | 0,44 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 43,1 cfm |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 5 V |
| Supported processor sockets | Niet ondersteund |
| Fan snelheid (max) | 1200 RPM |
| Fan Diameter | 180 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Aantal leds | 12 |
| Rotatiesnelheid ( min) | 300 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172702580 |
| Vendorcode | PRI-AL18-PWM |
| Artikelnr | 1019407 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
