Je bent nog niet ingelogd
Kolink Classic HDB Computer behuizing Ventilator 12 cm Zwart 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De Kolink Classic HDB Computer behuizing Ventilator is een 120 mm case fan ontworpen voor efficiënte koeling van uw computerbehuizing. Met een maximale snelheid van 1500 RPM levert deze ventilator een luchtverplaatsing tot 52 CFM, waarbij de luchtdruk 1.31 mm/H2O bedraagt. De ventilator beschikt over PWM-regeling voor flexibele snelheidsaanpassingen en genereert maximaal 21.6 dB geluid, wat een stille werking bevordert. Dit zwarte exemplaar is ideaal voor gebruikers die een betrouwbare koeloplossing zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kolink |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1500 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 52 CFM |
| Geluidsproductie max | 21.6 dB |
| Luchtdruk | 1.31 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | April 2022 |
| EAN | 5999094004092 |
| Vendorcode | CLASSIC 120mm |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 52 CFM |
| Luchtdruk | 1.31 mm/H2O |
| Fan Snelheid | 0 ~ 1500 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 21.6 dB |
| Fan snelheid (max) | 1500 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 21,6 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5999094004092 |
| Vendorcode | CLASSIC 120mm |
| Artikelnr | 1050538 |
| Merk | Kolink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
