Je bent nog niet ingelogd
Zalman ZM-LF120 ARGB
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
3x
De Zalman ZM-LF120 ARGB is een 120mm case fan speciaal ontworpen voor caskoeling. Deze ventilator biedt een maximale luchtverplaatsing van 43 CFM bij een toerental tot 1300 RPM. Met PWM-besturing hebt u volledige controle over de snelheid en dus ook over het geluisniveau, dat maximaal 25 dB bedraagt. De ventilator beschikt over ARGB-verlichting met 3-pins aansluiting voor dynamische kleureffecten. Met een luchtdruk van 1.00 mm/H2O is deze fan geschikt voor standaard airflow toepassingen in uw computerbehuizing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Zalman |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1300 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 43 CFM |
| Geluidsproductie max | 25.0 dB |
| Luchtdruk | 1.00 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | April 2020 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydrodynamische glijlager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,65 A |
| Spanning | 5,12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Gewicht | 110 g |
| Hoogte | 26 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 4 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 43 CFM |
| Luchtdruk | 1.00 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Fan Snelheid | 800 ~ 1300 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 25.0 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 1300 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3-Pin, 6-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 800 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8809213769764 |
| Vendorcode | ZM-LF120 |
| Artikelnr | 1106370 |
| Merk | Zalman |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
