Je bent nog niet ingelogd
Zalman ZM-LF120 ARGB Triple Pack inkl. Controller
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De Zalman ZM-LF120 ARGB Triple Pack biedt drie 120mm case fans met geïntegreerde ARGB-verlichting voor dynamische case-illuminatie. Met een maximale snelheid van 1300 RPM bereikt elke ventilator een luchtverplaatsing van 43 CFM bij slechts 25 dB geluidsniveau. De PWM-besturing zorgt voor nauwkeurige snelheidsregeling, terwijl de meegeleverde controller het RGB-systeem eenvoudig beheert. Met een luchtdruk van 1.00 mm/H2O zijn deze fans geschikt voor effectieve casoverstroming en koeling. Ideaal voor gamers en enthusiasten die stijl en prestatie combineren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Zalman |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1300 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 43 CFM |
| Geluidsproductie max | 25.0 dB |
| Luchtdruk | 1.00 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2020 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydrodynamische glijlager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,12 A |
| Spanning | 5-12 V |
| Stroom (max.) | 0,65 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 120, 26 mm |
| Gewicht | 110 g |
| Hoogte | 26 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 4 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 43 CFM |
| Luchtdruk | 1.00 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Fan Snelheid | 800 ~ 1300 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Geluidsproductie max | 25.0 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 1300 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 800 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8809213769771 |
| Vendorcode | ZM-LF120A3 |
| Artikelnr | 1106371 |
| Merk | Zalman |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

