Je bent nog niet ingelogd
NZXT F420 RGB Core - White
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
30x
De NZXT F420 RGB Core - White is een set van drie krachtige 140mm case fans die zorgen voor effectieve koeling in je computerbehuizing. Met een maximale snelheid van 2000 RPM en een luchtverplaatsing tot 98.60 CFM bieden deze fans uitstekende prestaties. De PWM-besturing en RGB-verlichting geven je volledige controle over de ventilatie en styling van je systeem. Deze NZXT-fans zijn een solide keuze voor degenen die op zoek zijn naar een robuuste koeloplossing met stijlvolle RGB-accenten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NZXT |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 98.60 CFM |
| Geluidsproductie max | 34.5 dB |
| Luchtdruk | 3.20 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | RGB (4 pins) |
| Controller Vereist | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 71,90
laatste 90 dagen: 71,90
49,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Kunststof, Rubber |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,95 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 11,4 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 26 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 4 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 600 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 98.60 CFM |
| Luchtdruk | 3.20 mm/H2O |
| RGB Interface | RGB (4 pins) |
| Fan Snelheid | 500 ~ 2000 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau | 34,5 dB |
| Geluidsproductie max | 34.5 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Aantal leds | 8 |
| Fan snelheid (min) | 500 RPM |
| Statische druk ventilator | 3,2 mmH2O |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 60000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5056547206899 |
| Vendorcode | RF-U42HF-W1 |
| Artikelnr | 11111127 |
| Merk | NZXT |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
