Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master Sickleflow 120
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
2x
De Cooler Master Sickleflow 120 is een compacte case fan met een diameter van 120 mm, geschikt voor diverse kastellingen. Deze ventilator bereikt een maximale snelheid van 1800 RPM en levert tot 62 CFM luchtverplaatsing. Met PWM-besturing kunt u de draaisnelheid nauwkeurig regelen voor optimaal energieverbruik. De maximale geluidsproductie bedraagt 27 dB, wat een relatief stille werking mogelijk maakt. Met een luchtdruk van 2,50 mm/H2O is deze fan geschikt voor standaard koelingsapplicaties in computerkasten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 62 CFM |
| Geluidsproductie max | 27.0 dB |
| Luchtdruk | 2.50 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
| EAN | 4719512097472 |
| Vendorcode | MFX-B2NN-18NPK-R1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 160000 uur |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Ventilatorlager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,15 A |
| Stroomverbruik (typisch) | 1,8 W |
| Veiligheidsstroomsterkte | 0,37 Ah |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Gewicht | 156 g |
| Hoogte | 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 62 CFM |
| Luchtdruk | 2.50 mm/H2O |
| Fan Snelheid | 650 ~ 1800 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 27.0 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 8 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 650 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719512097472 |
| Vendorcode | MFX-B2NN-18NPK-R1 |
| Artikelnr | 1112056 |
| Merk | Cooler Master |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
