Je bent nog niet ingelogd
DeepCool TF120S White
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
7x
De DeepCool TF120S White is een 120 mm case fan ontworpen voor efficiënte casekoeling. Deze ventilator biedt een maximale luchtverplaatsing van 64,40 CFM en bereikt snelheden tot 1800 RPM. Met PWM-besturing kunt u de toerental nauwkeurig regelen voor optimale prestatie. De geluidsniveaus blijven beheerst op maximaal 32,1 dB, terwijl de luchtdruk van 2,33 mm/H2O zorgt voor goed doorslagvermogen. Dit compacte model is geschikt voor standaard behuizingen en biedt een balans tussen koelcapaciteit en geluidsproductie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 64.40 CFM |
| Geluidsproductie max | 32.1 dB |
| Luchtdruk | 2.33 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2020 |
| EAN | 6933412710462 |
| Vendorcode | DP-GS-H12FDB-TF120S-WH |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Ventilator |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,15 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 1,8 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht fan | 167 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 8 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | 4-pin |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 64.40 CFM |
| Luchtdruk | 2.33 mm/H2O |
| Fan Snelheid | 500 ~ 1800 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Geluidsproductie max | 32.1 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 25,9 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 40000 uur |
| Minimum luchtdruk | 0,4 mmH2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Supported processor sockets | Niet ondersteund |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Ventilatorlagertechnologie | Hydrolager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412710462 |
| Vendorcode | DP-GS-H12FDB-TF120S-WH |
| Artikelnr | 1117433 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

