Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake Toughfan EX14 Pro HSP Ventilator 14 cm Zwart 3 stuk(s)
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
11x
De Thermaltake Toughfan EX14 Pro is een set van drie 140mm case fans, speciaal ontworpen voor toepassingen met hoge statische druk. Met een maximale snelheid van 2000 RPM en luchtverplaatsing tot 120 CFM per fan biedt deze set krachtige koeling voor uw computerbehuizing. De statische druk van 3,57 mm/H2O maakt deze fans ideaal voor radiators en dichte intake-configuraties. Bij volbelasting produceert elke ventilator maximaal 34,1 dB geluid. Dit drieluik biedt een evenwicht tussen effectieve temperatuurregeling en geluidsbeheersing voor gaming en workstations.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Luchtverplaatsing (max) | 120 CFM |
| Geluidsproductie max | 34.1 dB |
| Luchtdruk | 3.57 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
| EAN | 4713227539401 |
| Vendorcode | CL-F172-PL14BL-A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydraulisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,3 A |
| Startspanning | 6 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 3,6 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Installatie instructie | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 120 CFM |
| Luchtdruk | 3.57 mm/H2O |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Fan dikheid | 2,5 cm |
| Geluidsproductie max | 34.1 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 31,6 dB |
| Minimum luchtdruk | 2,95 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 102,3 cfm |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✖︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 40000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713227539401 |
| Vendorcode | CL-F172-PL14BL-A |
| Artikelnr | 1120297 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
