Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master MasterFan MF120 Halo2 White Edition 3in1
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
23x
De Cooler Master MasterFan MF120 Halo2 White Edition is een drievoudige ventilatorset met 120 mm fans speciaal ontworpen voor case ventilatie. Met maximale snelheden tot 2050 RPM levert elke ventilator tot 52 CFM luchtverplaatsing en werkt op slechts 27 dB. De fans zijn PWM-regelbaar voor optimale temperatuurcontrole en beschikken over indrukwekkende ARGB-verlichting met synchronisatieopties. De inclusieve controller vereenvoudigt de installatie en RGB-integratie aanzienlijk, wat deze set ideaal maakt voor geavanceerde computerbehuizingen met behoefte aan stijl en prestaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2050 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 52 CFM |
| Geluidsproductie max | 27.0 dB |
| Luchtdruk | 2.89 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Ventilatorlager |
| Type ledaansluiting | 3-pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ledvoltage | 5 V |
| Nominale netspanning | 0,14 A |
| Stroomverbruik (typisch) | 1,68 W |
| Veiligheidsstroomsterkte | 0,37 Ah |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 174 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 52 CFM |
| Luchtdruk | 2.89 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 27.0 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 2050 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 160000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719512127490 |
| Vendorcode | MFL-B2DW-213P2-R2 |
| Artikelnr | 1123360 |
| Merk | Cooler Master |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
