Je bent nog niet ingelogd
Xilence XF063 Computer behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Xilence XF063 computerbehuizing beschikt over een 120 mm case fan met indrukwekkende prestaties. Met een maximale snelheid van 1500 RPM bereikt de ventilator een luchtverplaatsing tot 119 CFM, wat zorgt voor effectieve koeling van uw computersysteem. Het apparaat produceert slechts maximaal 32,5 dB geluid, waardoor het bijzonder stil blijft tijdens bedrijf. De geïntegreerde LED-verlichting voegt een visueel element toe aan uw setup. Dit compacte koelsysteem is ideaal voor gebruikers die zowel prestatie als stille werking waarderen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Xilence |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1500 RPM |
| Luchtverplaatsing (max) | 119 CFM |
| Geluidsproductie max | 32.5 dB |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2021 |
| EAN | 4044953502934 |
| Vendorcode | XPF120.ARGB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht fan | 130 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 4 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 0,4 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 119 CFM |
| Fan Snelheid | 500 ~ 1500 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 32.5 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 18 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Minimum luchtstroom | 70 cfm |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Supported processor sockets | Niet ondersteund |
| Fan snelheid (max) | 1500 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✖︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4044953502934 |
| Vendorcode | XPF120.ARGB |
| Artikelnr | 1130097 |
| Merk | Xilence |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
