Je bent nog niet ingelogd
Montech GF120 V2 PWM ARGB 120mm Wit
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
1x
De Montech GF120 V2 PWM is een 120mm case fan met ARGB-verlichting, geschikt voor luchtcirculatie in computerkasten. Met een maximale snelheid van 1600 RPM bereikt deze ventilator een luchtverplaatsing van tot 73 CFM bij een relatief stille bedrijf van maximaal 27,6 dB. De PWM-besturing zorgt voor flexibele snelheidsregeling, terwijl de ARGB-verlichting met 3-pins interface integratie met RGB-controllers mogelijk maakt. Met een luchtdruk van 1,71 mm/H2O biedt deze fan efficiënte koelprestaties voor standaard koelingsopstellingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Montech |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1600 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 73 CFM |
| Geluidsproductie max | 27.6 dB |
| Luchtdruk | 1.71 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Ventilatormodule |
| Type lager | Hydrodynamische lager (HDB) |
| Type ledaansluiting | 3-pin |
| Ventilatieregelaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ledvoltage | 5 V |
| Spanning | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 186 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 73 CFM |
| Luchtdruk | 1.71 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 27.6 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 1600 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 25,3 dB |
| Rotatiesnelheid ( min) | 800 RPM |
| Statische druk ventilator | 1,71 mmH2O |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710562749885 |
| Vendorcode | GF120 V2 ARGB White |
| Artikelnr | 113817 |
| Merk | Montech |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
