Je bent nog niet ingelogd
Antec Nova 120mm PWM Fan 3 Fans (up to 3200 RPM)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De Antec Nova 120mm PWM Fan set bestaat uit drie 120mm ventilatoren met PWM-regeling voor optimale temperatuurcontrole in uw behuizing. Met een maximale snelheid van 3200 RPM bereiken deze fans een luchtverplaatsing tot 95 CFM bij een luchtdruk van 6.56 mm/H2O. De geluidsproductie bedraagt maximaal 38.7 dB, wat zorgt voor een rustige werking. De set wordt geleverd met een controller voor eenvoudige installatie en beheer van de ventilatorsnelheid.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Antec |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 3200 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 95 CFM |
| Geluidsproductie max | 38.7 dB |
| Luchtdruk | 6.56 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 761345400510 |
| Vendorcode | 0-761345-40051-0 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroom (max.) | 0,35 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 95 CFM |
| Luchtdruk | 6.56 mm/H2O |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal snelheden | 3 |
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Geluidsproductie max | 38.7 dB |
| Minimum luchtdruk | 1,48 mmH2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 3200 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (min) | 300 RPM |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 38,7 dB |
| Geluidsniveau ventilatie (min) | 21,5 dB |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 50000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 761345400510 |
| Vendorcode | 0-761345-40051-0 |
| Artikelnr | 1154419 |
| Merk | Antec |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
