Je bent nog niet ingelogd
ARCTIC P9 PWM PST CO Computer behuizing Ventilator 9,2 cm Zwart 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
9x
De ARCTIC P9 PWM PST CO is een 92 mm computerbehuizing ventilator in zwart, speciaal ontworpen voor efficiënte koeling. Met een maximale snelheid van 3000 RPM en een luchtverplaatsing tot 39 CFM biedt deze ventilator solide prestaties voor kassakoeling. De PWM-besturing stelt u in staat de snelheid automatisch aan te passen op basis van temperatuur, wat energieverbruik optimaliseert. Met een luchtdruk van 3.12 mm/H2O en PST-connector is deze fan geschikt voor diverse behuizingstypen en configuraties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ARCTIC |
| Fan Diameter | 92 mm |
| Fan snelheid (max) | 3000 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 39 CFM |
| Luchtdruk | 3.12 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
| EAN | 4895213704946 |
| Vendorcode | ACFAN00299A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Dubbele kogellager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,12 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Startspanning | 5 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 92 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 105 g |
| Hoogte | 92 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 0,4 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 39 CFM |
| Luchtdruk | 3.12 mm/H2O |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 3000 RPM |
| Fan Diameter | 92 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (min) | 200 RPM |
| Statische druk ventilator | 3,12 mmH2O |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4895213704946 |
| Vendorcode | ACFAN00299A |
| Artikelnr | 1155645 |
| Merk | ARCTIC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
