Je bent nog niet ingelogd
Azza GALAXY BLACK Computer behuizing Ventilator 12 cm Zwart 3 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De Azza GALAXY BLACK computerbehuizing ventilator is een set van drie 120 mm fans speciaal ontworpen voor optimale airflow in uw case. Met een maximale snelheid van 1980 RPM en luchtverplaatsing van 41 CFM per ventilator zorgt dit trio voor efficiënte koeling. De PWM-besturing biedt flexibele snelheidsregeling, terwijl de geluidsproductie van maximaal 26.1 dB relatief stil blijft. Elke ventilator beschikt over LED-verlichting voor een aantrekkelijke uitstraling. Met een luchtdruk van 1.50 mm/H2O zijn deze fans geschikt voor standaard computerkasten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Azza |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1980 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 41 CFM |
| Geluidsproductie max | 26.1 dB |
| Luchtdruk | 1.50 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
| EAN | 4712839559531 |
| Vendorcode | LFO-4912DB3 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydraulisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ledvoltage | 5 V |
| Spanning | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 41 CFM |
| Luchtdruk | 1.50 mm/H2O |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Geluidsproductie max | 26.1 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 1980 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 26,1 dB |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4712839559531 |
| Vendorcode | LFO-4912DB3 |
| Artikelnr | 1155666 |
| Merk | Azza |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
