Xilence XPF120G.ARGB.PWM Ventilator 12 cm Transparant
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Xilence
Fan Diameter120 mm
Fan snelheid (max)1800 RPM
PWM Controlled ✓︎
Luchtverplaatsing (max)66 CFM
Geluidsproductie max29.3 dB
Aantal Ventilatoren1 x
LED Verlichting ✓︎
RGB InterfaceARGB (3 pins)
Verkrijgbaar sindsFebruari 2025
EAN4044953503641
VendorcodeXPF120G.ARGB.PWM
Eigenschap Waarde
Aantal Ventilatoren 1 x
Kleur verlichting RGB
Kleur Product Transparant
Soort Ventilator
Type lager Hydraulisch
Energie
Startspanning 10,8 V
Gewicht en omvang
Breedte 120 mm
Diepte 120 mm
Hoogte 25 mm
Overige specificaties
Luchtverplaatsing (max) 66 CFM
RGB Interface ARGB (3 pins)
Fan Snelheid 500 ~ 1800 RPM
LED Verlichting✓︎
Prestatie
Geluidsproductie max 29.3 dB
Spanningclassificatie 12 V
Fan snelheid (max) 1800 RPM
Fan Diameter 120 mm