Je bent nog niet ingelogd
be quiet! Light Wings 140mm PWM Reverse Black
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
29x
De be quiet! Light Wings 140mm PWM Reverse Black is een stille kasventilator met een diameter van 140 millimeter. Deze ventilator bereikt maximaal 1300 toeren per minuut en verplaatst tot 51 kubieke feet per minuut lucht. Met een maximale geluidsproductie van slechts 25,5 decibel biedt deze ventilator nagenoeg geluisloze werking. De PWM-besturing zorgt voor nauwkeurige snelheidsregeling, terwijl het reverse blade ontwerp zorgt voor optimale luchtstroom. De ventilator is voorzien van ARGB-verlichting voor esthetische doeleinden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | be quiet! |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan snelheid (max) | 1300 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 51 CFM |
| Geluidsproductie max | 25.5 dB |
| Luchtdruk | 1.10 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, UKCA, WEEE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Ventilatorlager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,08 A |
| Nominale netspanning | 0,67 A |
| Spanning | 5 - 13.2 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 3,8 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht fan | 241 g |
| Hoogte | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 4 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 51 CFM |
| Luchtdruk | 1.10 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 25.5 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 1300 RPM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Duurzaamheidscertificaten | Triman |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 60000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260052192894 |
| Vendorcode | BL134 |
| Artikelnr | 1158470 |
| Merk | Be quiet! |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Paco61
Eerste review
Geplaatst: 05-05-2026
5 dagen in bezit
Echt stil
Je moet echt goed luisteren wil je deze light wings horen.
❮
❯
