Je bent nog niet ingelogd
be quiet! LIGHT WINGS LX 120mm PWM Reverse White
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
9x
De be quiet! LIGHT WINGS LX 120mm PWM Reverse White is een stille case fan uit de LIGHT WINGS-serie. Met een diameter van 120 mm en een maximale snelheid van 1500 RPM bereikt deze ventilator een luchtverplaatsing van 49 CFM bij een zeer lage geluidsproductie van slechts 28,5 dB. De reverse blade-technologie zorgt voor optimale luchtstroom en efficiëntie. Met ARGB-aansluiting en witte LED-verlichting integreert deze fan naadloos in moderne PC-kasten. Ideaal voor gebruikers die kwaliteit en stilte combineren met esthetische uitstraling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | be quiet! |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1500 RPM |
| Luchtverplaatsing (max) | 49 CFM |
| Geluidsproductie max | 28.5 dB |
| Luchtdruk | 1.04 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, UKCA, WEEE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Ventilatorlager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,1 A |
| Nominale netspanning | 0,39 A |
| Spanning | 5 - 13.2 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 3,8 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht fan | 133 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 4 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 49 CFM |
| Luchtdruk | 1.04 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 28.5 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 1500 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3-Pin |
| PWM Controlled | ✖︎ |
| Duurzaamheidscertificaten | Triman |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 60000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260052192887 |
| Vendorcode | BL133 |
| Artikelnr | 1158472 |
| Merk | Be quiet! |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Paco61
Eerste review
Geschreven bij: be quiet! Light Wings 140mm PWM Reverse Black
Geplaatst: 05-05-2026
5 dagen in bezit
Echt stil
Je moet echt goed luisteren wil je deze light wings horen.
❮
❯
