Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake Toughfan EX12 Pro HSP Ventilator 12 cm Wit 3 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Thermaltake TOUGHFAN EX12 Pro is een setje van drie 120mm case fans, ontworpen voor efficiënte koeling van computerkasten. Met een maximale snelheid van 2000 RPM bereikt elke ventilator een luchtverplaatsing van 71 CFM en een druk van 3,19 mm/H2O. De PWM-regeling zorgt voor nauwkeurige snelheidsaanpassingen, terwijl het geluidsniveau tot 29,8 dB blijft. De witte afwerking past in moderne systemen. Deze ventilators zijn geschikt voor zowel intake als exhaust-configuraties in je computerbehuizing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 71 CFM |
| Geluidsproductie max | 29.8 dB |
| Luchtdruk | 3.19 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 4711475644830 |
| Vendorcode | CL-F171-PL12WT-A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Vloeibaar-kristalpolymeer (LCP), Kunststof |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydraulisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,17 A |
| Startspanning | 6 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 2,04 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 71 CFM |
| Luchtdruk | 3.19 mm/H2O |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Geluidsproductie max | 29.8 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 22,6 dB |
| Minimum luchtdruk | 2,6 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 64,21 cfm |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 40000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711475644830 |
| Vendorcode | CL-F171-PL12WT-A |
| Artikelnr | 1161309 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
