Je bent nog niet ingelogd
ASUS Prime MR120 Fan ARGB Black 3in1
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
22x
De ASUS Prime MR120 Fan ARGB Black is een set van drie 120mm case fans ontworpen voor efficiënte airflow in je computerbehuizing. Elk ventilator bereikt maximaal 1600 RPM en genereert tot 58 CFM luchtverplaatsing met een lage geluidsproductie van slechts 21 dB. De fans zijn voorzien van PWM-besturing voor nauwkeurige snelheidsregulatie en beschikken over ARGB LED-verlichting voor visuele uitstraling. Met een luchtdruk van 1,70 mm/H2O bieden deze fans een goed evenwicht tussen koeling en stilte, ideaal voor gamers en enthusiasten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1600 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 58 CFM |
| Geluidsproductie max | 21.0 dB |
| Luchtdruk | 1.70 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Glijlager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,18 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Startspanning | 6 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 2,16 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Gewicht | 537 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 58 CFM |
| Luchtdruk | 1.70 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau | 21 dB |
| Geluidsproductie max | 21.0 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 1600 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Aantal leds | 20 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636044004 |
| Vendorcode | 90DA00I0-B09020 |
| Artikelnr | 1161970 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

